---

Bezpečnostní záslepky do elektrické zásuvky

6 ks


 • DODAVATEL:TRAIVA s. r. o.


 • KÓD:
  01611
 • DOSTUPNOST:
  Na objednávku - do 7 dnů
 • CENA BEZ DPH:45.62 Kč
 • CENA S DPH:55.20 Kč
 • HMOTNOST:100 g
 • GTIN / EAN:8595631402832
 • ZÁRUKA:24 měsíců

Slouží jako ochrana dětí před zásahem elektrického proudu při vložení ostrých předmětů a prstů do zásuvky. Záslepka se vloží až na doraz do zásuvky místo vidlice elektrického spotřebiče. Je opakovatelně použitelná, vytahuje se pomocí opačné strany jiné záslepky. Zaklesnutím dvou zobáčků a pootočením záslepku vytáhnete.

Slouží jako ochrana před zásahem elektrického proudu při vložení špičatých předmětů nebo prstů do zásuvky. Pomáhají chránit zvědavé děti před zásahem elektrického proudu. Záslepka se zasune až na doraz do aktuálně nepoužívané zásuvky místo vidlic přívodních kabelů elektrických spotřebičů. Pomocí opačné strany jiné záslepky zaklesnutím dvou zobáčku a pootočením záslepku opět vytáhnete. Tyto záslepky do zásuvek, které ochrání zvědavé děti před nebezpečným zasažením el. proudem, patří dnes už mezi standardní vybavení každé domácnosti.

- Samolepka - Monomerická PVC fólie tl. 0,1 mm s permanentním bezbarvým polyakrylátovým lepidlem. Je určena pro dlouhodobé aplikace ve vnitřním i venkovním prostředí na rovné plochy bez prolisů. Separační papír: Papír potažený z jedné strany silikonem, s vynikajícími stíracími vlastnostmi.

- Plast tl. 0,5 mm - Tvrzená styrénová deska bílá s hladkým povrchem. Vyznačuje se zvýšenou tepelnou odolností, výbornou tvarovatelností, zvýšenou odolností výrobků vůči poškození rázem, velmi dobrými elektroizolačními vlastnostmi a dobrým povrchovým vzhledem.

- Hliník tl. 0,3 mm - Hliníkový plech o čistotě 99,8% s povrchovou úpravou proti povětrnosti. Velmi vysoká tuhost při nízké váze, hlubokotažný vysoká kvalita povrchu. Sněhově bílá barva podporuje brilanci a sytost natištěných barev.

- Aluten tl. 0,8 mm – Tvrdá hliníková slitina, odolná proti oxidaci ve venkovním prostředí. Potisk tabulky je proveden sítotiskem. Nejvyšší trvanlivost a kvalita.

Slouží jako ochrana před zásahem elektrického proudu při vložení špičatých předmětů a nebo prstů do zásuvky.

Lidé také hledali: elektrické, elektrickým, elektřina, elektřiny, elektrika, elektriky, napětí, proud