---

Odvlhčovač FoggyStop Home Mega


 • DODAVATEL:TRAIVA s. r. o.


 • KÓD:
  17932
 • DOSTUPNOST:
  Skladem 9 Ks
 • CENA BEZ DPH:172.05 Kč
 • CENA S DPH:208.18 Kč
 • HMOTNOST:800 g
 • GTIN / EAN:8595631709931
 • ZÁRUKA:24 měsíců

Absorbuje vlhkost z okolního vzduchu pomocí speciální látky s povrchem 800m2/g a zadržuje ji v sobě. Umisťuje se především do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, šatny. Je vhodný pro použití na chatách a chalupách, lodích, hausbótech, ve skladech, obchodech, podkrovích, dílnách, sklepích nebo jiných nevytápěných místnostech a prostorách se špatnou cirkulací vzduchu. Pohlcováním vlhkosti snižuje riziko množení roztočů a bakterií, které se ve vlhkém prostředí šíří rychleji. Je vyroben z netkané textilie. Snadná regenerace (opětovné vysušení). Opakované až stonásobné použití po dobu 3 let.

Hmotnost 800 g

FoggyStop Home Mega absorbuje vlhkost z okolního vzduchu a zadržuje ji v sobě. Svým tvarem umožňuje kontakt celého svého povrchu s okolním vzduchem v rozsahu 360°. Úpravu vlhkosti vzduchu provádí pomocí speciální látky s povrchem 800m2/g což představuje téměř půl miliónu m2 účinné plochy. Je to plocha velká jako 65 fotbalových hřišť. Pohlcováním vlhkosti snižuje FoggyStop Home Mega možnost množení bakterií a roztočů, kteří se ve vlhku množí mnohem rychleji a mohou zapříčinit závažná onemocnění.

Snížení vlhkosti může zcela zastavit růst plísní, které mohou způsobovat onemocnění vnitřních orgánů a centrální nervové soustavy.FoggyStop Home Mega bývá nejčastěji umísťován do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, šatny. Další využití může být na chalupě a chatě, lodích, hausbótech, karavanech, v obchodě, skladu nebo dílně, v garáži, v podkroví nebo ve sklepě, využití najde také ve skříních, botnících nebo pro technologická zařízení.

Využití najde také v prostorách, kde jsou umístěny domácí zvířata, jelikož pohlcuje také nepříjemné pachy.

FoggyStop Home Mega automaticky jímá, absorbuje přebytečnou vlhkost vzduchu. Absorbovanou vodu udržuje v náplni, takže obal výrobku zůstává suchý. Náplň není potřeba vyměňovat, jen regenerovat v troubě.

- Samolepka - Monomerická PVC fólie tl. 0,1 mm s permanentním bezbarvým polyakrylátovým lepidlem. Je určena pro dlouhodobé aplikace ve vnitřním i venkovním prostředí na rovné plochy bez prolisů. Separační papír: Papír potažený z jedné strany silikonem, s vynikajícími stíracími vlastnostmi.

- Plast tl. 0,5 mm - Tvrzená styrénová deska bílá s hladkým povrchem. Vyznačuje se zvýšenou tepelnou odolností, výbornou tvarovatelností, zvýšenou odolností výrobků vůči poškození rázem, velmi dobrými elektroizolačními vlastnostmi a dobrým povrchovým vzhledem.

- Hliník tl. 0,3 mm - Hliníkový plech o čistotě 99,8% s povrchovou úpravou proti povětrnosti. Velmi vysoká tuhost při nízké váze, hlubokotažný vysoká kvalita povrchu. Sněhově bílá barva podporuje brilanci a sytost natištěných barev.

- Aluten tl. 0,8 mm – Tvrdá hliníková slitina, odolná proti oxidaci ve venkovním prostředí. Potisk tabulky je proveden sítotiskem. Nejvyšší trvanlivost a kvalita.

Odvlhčovač FoggyStop speciálně navržený pro domácí použití a větší prostory.

Lidé také hledali: vlhkost, pytlik, fogy, pohlcovac, fogystop, sacek, pach