---

Dárkový balíček pro cyklisty

SLEVA NOVINKA

 • DODAVATEL:TRAIVA s. r. o.


 • KÓD:
  24258
 • DOSTUPNOST:
  Skladem 100+ Ks
 • CENA BEZ DPH:373.53 Kč
 • CENA S DPH:451.97 Kč
 • HMOTNOST:700 g
 • ZÁRUKA:24 měsíců

Set bez kterého by neměl na cesty vyrážet žádný cyklista.

Obsahuje:
1. DRŽÁK MOBILNÍHO TELEFONU NA KOLO, KOLOBĚŽKU
Jeho přednosti:
- instalace na řidítka je univerzální, během vteřiny
- na mobilní telefony všech velikostí
- je vyloučeno prasknutí držáku nebo vysmeknutí telefonu jako u obdobných plastových výrobků
- silikonová guma tlumí nárazy při jízdě
- možnost natočení telefonu

Rozměry: 130 x 60 x 45 mm
2. NÁŘADÍ NA KOLO
Praktické multifunkční cyklistické nářadí v kapesním provedení, které je uschováno v uzavíratelném pouzdru. Sada obsahuje běžně využívané nářadí.
Vzhledem k rozměrům jej můžete mít stále s sebou na cestách.

Velikost celého balení: 9 x 9 x 4,5 cm
3. LÉKÁRNIČKA NA KOLO
Pojme základní výbavu, ale také speciální hydrogelovou náplast na odřeniny, kterou oceníte například při pádu z kola. Samozřejmostí jsou obvazy a obinadla. Můžete ji dále doplnit o vlastní prostředky.

- Samolepka - Monomerická PVC fólie tl. 0,1 mm s permanentním bezbarvým polyakrylátovým lepidlem. Je určena pro dlouhodobé aplikace ve vnitřním i venkovním prostředí na rovné plochy bez prolisů. Separační papír: Papír potažený z jedné strany silikonem, s vynikajícími stíracími vlastnostmi.

- Plast tl. 0,5 mm - Tvrzená styrénová deska bílá s hladkým povrchem. Vyznačuje se zvýšenou tepelnou odolností, výbornou tvarovatelností, zvýšenou odolností výrobků vůči poškození rázem, velmi dobrými elektroizolačními vlastnostmi a dobrým povrchovým vzhledem.

- Hliník tl. 0,3 mm - Hliníkový plech o čistotě 99,8% s povrchovou úpravou proti povětrnosti. Velmi vysoká tuhost při nízké váze, hlubokotažný vysoká kvalita povrchu. Sněhově bílá barva podporuje brilanci a sytost natištěných barev.

- Aluten tl. 0,8 mm – Tvrdá hliníková slitina, odolná proti oxidaci ve venkovním prostředí. Potisk tabulky je proveden sítotiskem. Nejvyšší trvanlivost a kvalita.

Set bez kterého by neměl na cesty vyrážet žádný cyklista.