Bezpečnostní tabulky

Bezpečnostní tabulky upozorňují na riziko a regulují provádění činností (zákazy, příkazy). Tím, že používají mezinárodně dohodnuté barvy, značky a piktogramy, jsou srozumitelné i osobám bez znalostí místního jazyka.
Základ značek a světelných signálů tvoří mezinárodní dohodnutá barva. Základní bezpečnostní barvy jsou: červená – zákaz, modrá - příkaz, žlutá – výstraha, zelená – bezpečí.

Bezpečnostní tabulky a značky Vám nabízíme v širokém sortimentu ve snaze co nejlépe vystihnout a pokrýt potřeby všech zákazníků. Excelentní kvalita a trvanlivost tabulek dosažená barvami vytvrzovanými UV zářením. V nabídce jsou tabulky a značky v provedení samolepící fólie nebo plast.

Odborný prodej tabulek a značení, poradenství osobami odborně způsobilými v BOZP a prevenci rizik. 98% tabulek expedujeme do 24 hodin. Zakázkový text, nebo Váš návrh lze objednat u každé tabulky, zakázky expedujeme do 3 dnů.10000 druhů bezpečnostních tabulek, cedulí a výrobků pro bezpečnost skladem. Excelentní kvalita a trvanlivost tabulek dosažená barvami vytvrzovanými UV zářením. Odborný prodej tabulek a značení, poradenství osobami odborně způsobilými v BOZP a prevenci rizik. 98% tabulek expedujeme do 24 hodin. Zakázkový text, nebo Váš návrh lze objednat u každé tabulky, zakázky expedujeme do 3 dnů. Tabulky lze také vyzvednout na prodejně v Ostravě.